PETRIK TAMÁS

Csemő képviseletében megnyerte a
2017. évi Nemzeti Vágtát.
A győzelemről és a csemői vágta-eredményekről
ide kattintva olvashat bővebben!

SZELLŐ IMRE

a WBO interkontinentális cirkálósúlyú bajnoka
versenyzését Csemő Község Önkormányzata is támogatja
ide kattintva olvashat bővebben!

1997 után, 2018-ban újra első helyen végzett CSEMŐ a "Virágos Magyarország" verseny 1000 fő feletti falu kategóriájában.

Az 1998-ban megszerzett európai bronz díj után 2019-ben EZÜST djat kaptunk! 
A "Virágos Csemőről" ide kattintva olvashat

Ma 2020. január 24. péntek, Timót napja van. - Holnap Pál napja lesz.
Hét vezér tér
Templom tér
Virágharang
Dr. Kováts Zoltán Emléksétány
Községháza előtti tér
Községháza
Dózsa György tér

Csemő Község Önkormányzata, 2713 Csemő, Petőfi u. 1. • Tel./Fax: 06-53/392 001 • E-mail: hivatal@csemo.hu

Eseménynaptár

Ke Sz Cs Sz Va
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
TOVÁBBI PROGRAMOK

Aktuális programok

Jelenleg
nincsenek
programok...

TOVÁBBI PROGRAMOK

Shop 2017

TOVÁBB

Gyógyszertárak

A mai
ügyeletes
gyógyszertár:

Pingvin Patika
2700 Cegléd
Múzeum u. 2-4.
Telefonszám: 500-295
Készenl. tel.: 06 30 989 7341

TOVÁBB

Nemzeti Vágta

Csemő sikerei

TOVÁBB

Szellő Imre

Szellő Imre áll az élen a WBO cirkálósúlyú ranglistáján.
TOVÁBB

ASP

önkormányzati alkalmazás központ

TOVÁBB

Csemői Palotás SE

versenysport, tömegsport, szabadidő

TOVÁBB

Csemői adattár

TOVÁBB

Uránia Mozi Cegléd

15:45 Patkós Irma terem
Dolittle

Jegyfoglalás »

 
15:45 Huszárik Zoltán terem
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom

Jegyfoglalás »

 
TOVÁBBI ELŐADÁSOK

A Ceglédi Uránia Mozi műsora

CEGLÉD URÁNIA MOZI
Uránia Filmszínház
Ceglédi TV Közhasznú Nonprofit Kft
Europas - Cinemas

2700 Cegléd Pf: 26.
Tel.:53-310-950, Mob.:06/20/548-1746
Üzemvezető: Móricz Zoltán
Honlap: www.mozicegled.hu
E-mail: postamester@cemozi.axelero.net

Jegyfoglaláshoz kattintson a film címére, filminformációért a kisképre!

2020.01.24. péntek

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
17:45 Patkós Irma terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Jojo Nyuszi
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Víz és cukor: Carlo di Palma - Az élet színei
20:00 Patkós Irma terem:
1917

2020.01.25. szombat

14:00 Patkós Irma terem:
Jégvarázs 2
14:00 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
17:45 Patkós Irma terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Jojo Nyuszi
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Víz és cukor: Carlo di Palma - Az élet színei
20:00 Patkós Irma terem:
1917

2020.01.26. vasárnap

14:00 Patkós Irma terem:
Jégvarázs 2
14:00 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Víz és cukor: Carlo di Palma - Az élet színei
17:45 Patkós Irma terem:
1917
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Jojo Nyuszi
20:00 Patkós Irma terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk

2020.01.27. hétfõ

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Víz és cukor: Carlo di Palma - Az élet színei
17:45 Patkós Irma terem:
1917
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Jojo Nyuszi
20:00 Patkós Irma terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk

2020.01.28. kedd

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Jojo Nyuszi
17:45 Patkós Irma terem:
1917
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Víz és cukor: Carlo di Palma - Az élet színei
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
20:00 Patkós Irma terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk

2020.01.29. szerda

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Jojo Nyuszi
17:45 Patkós Irma terem:
1917
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Víz és cukor: Carlo di Palma - Az élet színei
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
20:00 Patkós Irma terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk

2020.01.30. csütörtök

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
A legfehérebb nap
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Richard Jewell balladája
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
20:00 Patkós Irma terem:
Úriemberek
20:00 Huszárik Zoltán terem:
Jób lázadása

2020.01.31. péntek

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
A legfehérebb nap
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Richard Jewell balladája
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
20:00 Patkós Irma terem:
Úriemberek
20:00 Huszárik Zoltán terem:
Jób lázadása

2020.02.01. szombat

14:00 Patkós Irma terem:
Jégvarázs 2
14:00 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
A legfehérebb nap
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Richard Jewell balladája
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
20:00 Patkós Irma terem:
Úriemberek
20:00 Huszárik Zoltán terem:
Jób lázadása

2020.02.02. vasárnap

14:00 Patkós Irma terem:
Jégvarázs 2
14:00 Huszárik Zoltán terem:
A művészet templomai: Gauguin Tahitin - Az elveszett paradicsom
15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Jób lázadása
17:30 Huszárik Zoltán terem:
A legfehérebb nap
17:45 Patkós Irma terem:
Úriemberek
19:30 Huszárik Zoltán terem:
Richard Jewell balladája
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.03. hétfõ

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Jób lázadása
17:30 Huszárik Zoltán terem:
A legfehérebb nap
17:45 Patkós Irma terem:
Úriemberek
19:30 Huszárik Zoltán terem:
Richard Jewell balladája
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.04. kedd

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Richard Jewell balladája
17:45 Patkós Irma terem:
Úriemberek
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Jób lázadása
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A legfehérebb nap
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.05. szerda

15:45 Patkós Irma terem:
Dolittle
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Richard Jewell balladája
17:45 Patkós Irma terem:
Úriemberek
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Jób lázadása
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A legfehérebb nap
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.06. csütörtök

09:30 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
16:00 Patkós Irma terem:
Dino király
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A feltaláló
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.07. péntek

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
16:00 Patkós Irma terem:
Dino király
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A feltaláló
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.08. szombat

14:00 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
16:00 Patkós Irma terem:
Dino király
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A feltaláló
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.09. vasárnap

14:00 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
A feltaláló
16:00 Patkós Irma terem:
Dino király
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.10. hétfõ

15:45 Huszárik Zoltán terem:
A feltaláló
16:00 Patkós Irma terem:
Dino király
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.11. kedd

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
16:00 Patkós Irma terem:
Dino király
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A feltaláló
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
20:00 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.12. szerda

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Bad Boys - Mindörökké rosszfiúk
16:00 Patkós Irma terem:
Dino király
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A feltaláló
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
20:00 Huszárik Zoltán terem:
Sajnáljuk, nem találtuk otthon
20:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel

2020.02.13. csütörtök

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Közel a horizonthoz
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A búcsú
20:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

2020.02.14. péntek

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Közel a horizonthoz
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A búcsú
20:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

2020.02.15. szombat

14:00 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Közel a horizonthoz
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
19:45 Huszárik Zoltán terem:
A búcsú
20:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

2020.02.16. vasárnap

14:00 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
A búcsú
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Közel a horizonthoz
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
20:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

2020.02.17. hétfõ

15:45 Huszárik Zoltán terem:
A búcsú
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Közel a horizonthoz
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
20:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

2020.02.18. kedd

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A búcsú
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Közel a horizonthoz
20:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

2020.02.19. szerda

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Tékasztorik 2.
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A búcsú
18:00 Patkós Irma terem:
Filminfo
Ne játssz a tűzzel
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Közel a horizonthoz
20:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)

2020.02.20. csütörtök

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Seveled
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Wasp Network - az ellenállók
20:00 Patkós Irma terem:
A vágyak szigete

2020.02.21. péntek

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Seveled
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Wasp Network - az ellenállók
20:00 Patkós Irma terem:
A vágyak szigete

2020.02.22. szombat

14:00 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
Seveled
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Wasp Network - az ellenállók
20:00 Patkós Irma terem:
A vágyak szigete

2020.02.23. vasárnap

14:00 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Wasp Network - az ellenállók
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Seveled
20:00 Patkós Irma terem:
A vágyak szigete

2020.02.24. hétfõ

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Wasp Network - az ellenállók
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Seveled
20:00 Patkós Irma terem:
A vágyak szigete

2020.02.25. kedd

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Seveled
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:30 Huszárik Zoltán terem:
Wasp Network - az ellenállók
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
20:00 Patkós Irma terem:
A vágyak szigete

2020.02.26. szerda

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Seveled
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:30 Huszárik Zoltán terem:
Wasp Network - az ellenállók
18:00 Patkós Irma terem:
Ragadozó madarak (És egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása)
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Öngyilkos túra
20:00 Patkós Irma terem:
A vágyak szigete

2020.02.27. csütörtök

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Filminfo
10 nap anyu nélkül
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
18:00 Patkós Irma terem:
A vadon hívó szava
19:30 Huszárik Zoltán terem:
Zárójelentés
20:00 Patkós Irma terem:
A láthatatlan ember

2020.02.28. péntek

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Filminfo
10 nap anyu nélkül
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
18:00 Patkós Irma terem:
A vadon hívó szava
19:30 Huszárik Zoltán terem:
Zárójelentés
20:00 Patkós Irma terem:
A láthatatlan ember

2020.02.29. szombat

14:00 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Filminfo
10 nap anyu nélkül
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:45 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
18:00 Patkós Irma terem:
A vadon hívó szava
19:30 Huszárik Zoltán terem:
Zárójelentés
20:00 Patkós Irma terem:
A láthatatlan ember

2020.03.01. vasárnap

14:00 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
14:00 Patkós Irma terem:
Dino király
15:45 Huszárik Zoltán terem:
Zárójelentés
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Filminfo
10 nap anyu nélkül
18:00 Patkós Irma terem:
A vadon hívó szava
20:00 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
20:00 Patkós Irma terem:
A láthatatlan ember

2020.03.02. hétfõ

15:45 Huszárik Zoltán terem:
Zárójelentés
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
18:00 Huszárik Zoltán terem:
Filminfo
10 nap anyu nélkül
18:00 Patkós Irma terem:
A vadon hívó szava
20:00 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
20:00 Patkós Irma terem:
A láthatatlan ember

2020.03.03. kedd

15:45 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:30 Huszárik Zoltán terem:
Zárójelentés
18:00 Patkós Irma terem:
A vadon hívó szava
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Filminfo
10 nap anyu nélkül
20:00 Patkós Irma terem:
A láthatatlan ember

2020.03.04. szerda

15:45 Huszárik Zoltán terem:
A hegyek szigete
16:00 Patkós Irma terem:
Sonic, a sündisznó
17:30 Huszárik Zoltán terem:
Zárójelentés
18:00 Patkós Irma terem:
A vadon hívó szava
19:45 Huszárik Zoltán terem:
Filminfo
10 nap anyu nélkül
20:00 Patkós Irma terem:
A láthatatlan ember

Virágos Csemő -
ENGLISHthe flowery settlement

Nemzetközi
ezüst-díj
2019
Magyarországi
első hely
2018
Nemzetközi
bronz-díj
1998
Magyarországi
első hely
1997
TOVÁBB

Üdvözlöm!

Tisztelt Látogató!

 

Köszönöm, hogy az interneten ellátogatott hozzánk!

Engedje meg, hogy bemutassam Csemőt!

 

dr. Lakos
Roland

polgármester

BEMUTATÓ

Csemő kiadvány

TOVÁBB

Adatvédelem

Adatvédelem TOVÁBB

Települési támogatás

  • Kinek jár?
  • Milyen feltételekkel?
  • Hogyan igényelhető?
TOVÁBB

Csemői himnusz

id. Olgyay Györgyné és
Olgyay Gábor szerzeménye:

Készült Csemő Község megalakulásának 50. évfordulójára 2002-ben.

Csemői Hírmondó

ingyenes önkormányzati havilap

TOVÁBB

Településszerkezet

TOVÁBB
Csemő Község Önkormányzata, 2713 Csemő, Petőfi u. 1. • Tel./Fax: 06-53/392 001 • E-mail: hivatal@csemo.hu

Csemő a facebookon

Írjon nekünk!

Oldaltérkép

Impresszum

 

Ha autóval jön Csemőbe:


Csemő a Google térképen

A lap 0.046 másodperc alatt készült el. | Copyright 2020 Csemő Község Önkormányzata | design by © Tánczos Tibor

A látogatók száma 2016.10.19-től: 1890250 | Ebben a hónapban: 48587 | Ma: 718 | jelenleg: 1 | Statisztika